به اِل بار خوش آمدید

با ثبت نام در اِل بار به هر کجا که میخواهید بار حمل کنید

ثبت نام رانندگان

اِل بار چیست؟

سامانه هوشمند اِل بار با دسترسی به صاحبان بار در اقصی نقاط کشور، بزرگترین و جامع ترین مرجع اعلام بار اینترنتی می باشد. با پیوستن به ناوگان اِل بار دیگر نیازی به اتلاف وقت در باربری ها نداشته و از هر جای کشور بار مورد نظر خود را انتخاب نموده و به مقصد مورد نظر حمل کنید.

درباره ما بیشتر بدانید

  • برنامه موبایل اِل بار برای تمامی گوشی‌های اندروید در دسترس است. کافیست ثبت نام کنید تا لینک دانلود این برنامه برای شما از طریق پیامک ارسال شود.
  • اِل بار این امکان را برای رانندگان ناوگان باربری فراهم‌ نموده است تا درهرلحظه از شبانه‌روز، بارهای متناسب با ماشین خود را در سراسر کشور مشاهده و بر اساس معیارهایی نظیر مبدأ، مقصد و کرایه حمل ، بار موردنظر خود را در کمترین زمان ممکن و با مناسب‌ترین قیمت انتخاب کنند.
  • با پشتیبانی اِل بار تماس بگیرید و از خدمات بیمه ای ، تامین قطعات و کمک رسانی در هنگام بروز مشکلات فنی بهره ببرید.

فرایند ثبت نام و دریافت بار

نصب اپلیکیشن

شما می توانید اپلیکیشن رانندگان اِل بار را از سایت اِل بار و یا اپ استورهای کافه بازار و مایکت دانلود نموده و با وارد نمودن شماره تلفن همراه خود وارد محیط کاربری برنامه شوید

انتخاب بار

شما می‌توانید با استفاده از بخش لیست بار در اپلیکیشن اِل بار، بارها را مشاهده نموده و بارهای دلخواهتان را پذیرفته و بار را از مبدأ مورد نظر به مقصد حمل کنید.

دریافت بارنامه

پس از تایید صاحب بار شما می توانید بارنامه الکترونیکی خود را از بخش دریافت بارنامه مشاهده و دانلود کنید.

تحویل بار

پس از رسیدن به مقصد و تخلیه بار، گزینه "تحویل بار" را انتخاب نمایید و جهت دریافت بار برگشتی دوباره به سامانه مراجعه کنید

در مورد اِل بار بیشتر بدانید

امکان تعیین نرخ کرایه با توافق طرفین

اِل بار به رانندگان کمک می کند تا در کمترین زمان ممکن بار متناسب با ناوگان خود را مشاهده کرده و با پیشنهاد قیمت به صاحبان کالا، بار دلخواهشان را به هر نقطه از کشور حمل نمایند.همچنین اِل بار با سامانه هوشمند قیمت گذاری خود، منصفانه ترین قیمت ها را به رانندگان و صاحبان بار پیشنهاد می‌دهد.

خدمات ویژه برای رانندگان

پیشنهاد هوشمند بار برگشتی با کرایه مناسب به رانندگان

پرداخت کرایه به صورت پیش کرایه

پشتیبانی 24 ساعته در تمام ایام سال

ویژگی های بیشتر

صرفه جویی در زمان

اِل بار به رانندگان کمک می کند تا در کمترین زمان ممکن بار متناسب با ناوگان خود را تامین کرده و با کرایه توافق با صاحب کالا محموله هایشان را به سراسر کشور حمل نمایند.

باشگاه مشتریان اِل بار

رانندگانی که عضو سامانه اِل بار هستند می توانند از خدمات متنوع باشگاه مشتریان از قبیل تخفیف در صدور بارنامه ، رستوران ،کارواش، قطعات یدکی و دیگر خدمات رفاهی استفاده نمایند.

بارنامه الکترونیکی

با استفاده از اپلیکیشن اِل بار می توانید بارنامه خود را به صورت الکترونیکی دریافت نموده و دیگر نیاز به بارنامه کاغذی نخواهید داشت.

پشتیبانی

تیم پشتیبانی اِل بار در تمام مراحل و تمام ساعات شبانه روز، آماده ارائه پشتیبانی به کاربرانش بوده و هر گونه مشکل پیش آمده در مدت سفر شما را به سرعت رفع خواهد کرد.

اِل بار

جامع ترین سامانه اینترنتی حمل و نقل بار

logo-samandehi

گلستان - گنبد کاووس - کمربندی شهید صیاد شیرازی - روبروی جایگاه cng- بین جهاد 4 و 6
تهران-کارگر شمالی-ابتدایی خیابان فکوری-پلاک 186 طبقه 2

ایمیل : info@elbar.ir

تلفن : 91079747-021
موبایل : 09907698795

پیام شما ارسال خواهد شد با تشکر!